Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Lucie Borhyová si na Hrdličku ani nevzpomene! Užívá si novou lásku!

Lucka už má za Hrdličku dávno náhradu.
+ Dalších 55 fotografií
Lucka Borhyová si na Michala Hrdličku ani nevzpomene. Její srdce už nějaký ten čas hoří pro novou lásku a muže!

Nejoblíbenější moderátorka v republice Lucie Borhyová (38) se pochlubila momentkou z romantického výletu, na který ji přítel vyvezl luxusním autem do přírody.

„Konečně sluníčko a teplo. Užijte si to!“ okomentovala moderátorka fotku v naleštěném kabrioletu na sociální síti. Její selfie sklidilo velký úspěch mezi fanoušky. Rozzářené oči a pro Lucku typický široký úsměv na tváři potvrzují fakt, že Lucka právě prožívá příjemnou etapu svého života.

Vše nasvědčuje tomu, že za na romantický výlet moderátorka vyrazila s o deset let mladším podnikatelem Michalem Smečkou (28). S tím se Lucie tajně schází už od loňského podzimu.

Ke vztahu s brněnským podnikatelem se Lucie nikdy naplno nevyjádřila. Nicméně výpis z obchodního rejstříku prozradil, že spolu tito dva mají společného víc než jen něžné přátelství. Michal Smečka je jednatelem firmy s názvem Luckybe s.r.o. a Lucie a její manažer Karel Čelikovský jsou společníci s vkladem 100 000 korun. To přece nemůže být jen tak nějaká náhoda. Půjde Lucka už s pravdou ven a ukáže se vedle svého nového objevu konečně jako právoplatná partnerka?

Mohlo by vás zajímat

Další články