Nový vztah zpěvačka přiznala v televizním pořadu Top Star. „Mám to štěstí, že jsem potkala lásku svoji, kterou jsem si moc přála, a mám se s ním moc hezky. Je to taková láska, kterou jsem v životě moc chtěla, tak uvidím,“ svěřila šťastná Lucie.

Na svém Facebooku dokonce už zveřejnila fotku s novým partnerem, doplněnou komentářem. „Ano. Měním svůj status. Jsem zadaná.” Jak je vidět, Lucie Bílá (50) jde s dobou a zkrátka ví, jak nový vztah oznámit

Podle Lucky byl začátek flirtování s jejím fitness trenérem Radkem trošku komplikovaný. Do vztahu ji Radek dlouho přemlouval a musel získat Lucčinu důvěru, aby měla jistotu, zda se vedle ní nechce jen zviditelnit.

„Už se to nedá držet moc v tajnosti, protože nás furt někdo fotí. Ale je to moc krásný. Život je krásnej, když má člověk lásku, a on byl tak trpělivej, že mě přemluvil. Ale trvalo mu to dlouho. Jsem ráda, že byl trpělivej, protože to stojí za to,“ dodala Lucie zamilovaným hlasem.

Její nový partner Radek je na pohled o dost mladší, to ale pro Lucku není žádná novinka. I její exmanžel Vašek Noid Bárta (36) byl o něco mladší a Lucka jde zkrátka s dobou. Má sexy figuru, je úspěšná, bohatá, svobodná, tak proč by si zajdu nenabrnkla, že? Přejeme novému páru hodně štěstí!