Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Bílá dnes slaví půlstoletí: Tady je 7 jejích nejujetějších fo­tek!

+ Další 3 fotografie
Naše nejoblíbenější zpěvačka a několikanásobná slavice Lucie Bílá slaví padesátku! Před padesáti lety se narodila jako Hana Zaňáková ve středočeských Otvovicích. Vyučila se dámskou krejčovou a zpěvu se tenkrát učila na Lidové škole umění. Od té doby ušla pořádný kus cesty. Pojďme si to připomenout.

Lucie Bílá (50) milovala nejvíc rock a metal. I když dneska zpívá v muzikálech a dokáže vystřihnout mainstreamový popík, tak se k tomuto žánru ráda vrací. Začínala s kapelami jako Rock-Automat, Arakain a Vitacit.

V osmdesátých letech si jí všiml producent Petr Hannig, dal jí pseudonym Lucie Bílá a od té doby začala její hvězda nezadržitelně stoupat. V devadesátých letech ji proslavily hlavně muzikály a na špici se drží dodnes, což dokazuje každoroční vítězství ve slavících.

Lucie Bílá je dnes známá charitou a používáním různých zdrobnělin, ale ne vždy tomu bylo tak. Na konci devadesátých let vznikla fotka, na které zpěvačka vesele hajluje s Danielem Landou. Nikdy k tomu, co na pódiu tenkrát prováděla, nedala uspokojivé vysvětlení.

V kariéře je za hvězdu, ale v osobním životě se jí tolik nedaří. Má za sebou tři rozvody, ten poslední se zpěvákem Noidem, ale radost jí dělá syn Filip.

Když se podíváme zpátky na její fotky ze začátků kariéry, musíme říct, že Lucie zraje jako víno.

Související články

Další články