Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Lízej, ty šikmoočko! Fotbalisté Premier League natočili porno s thajskými prostitutkami! Kromě perverzního sexu předvedli primitivní rasismus!

Co všechno musí přikrýt znak hrdého Leicesteru…
Zdroj: Twitter
+ Další 2 fotografie
Velká Británie řeší tři mladé fotbalisty z Leicesteru. Vyrazili si do Thajska, koupili si partu prostitutek a pak si s nimi dělali, co je napadlo. Natáčení perverzního sexu na mobil by jim zřejmě s odřenýma ušima prošlo. Jenže hráči holky zesměšňovali a rasisticky uráželi a na to je fotbalové prostředí hodně citlivé. Navíc z celé akce existuje nahrávka, takže zapírat nemá smysl.

Jste mladý muž, máte prachy a máte jich fakt dost. Takže utrácíte za auta, holky, chlast a drogy. Jasně, někdo dá něco na charitu, aby měl jako čisté svědomí. Blbé je, že profesionální fotbalista nemůže kvůli dopingovým testům moc fetovat, o to více si kopačky ujíždí na holkách.

Tom Hopper (21), Adam Smith (22) a James Pearson (21) měli podivnou klubovou sezonu. Dlouho to vypadalo, že Leicester sestoupí, ale pak se klub v Premier League na poslední chvíli zachránil a fanoušci slavili, jako by Leicester získal titul. A hráči také dostali pořádně tučné prémie. Hovoří se, že v přepočtu na koruny to bylo 190 milionů na kabinu.

Kluci tedy vyrazili oslavovat do Thajska, na pokoj si dotáhli partičku holek a rozjely se sexuální orgie. Bylo vidět, že kopálisti tvoří sehranou partu, protože se střídali nejen na holkách, ale také za mobilem, na který celou akci natáčeli.

Sranda skončila, když jednoho z nich napadlo, že by nahrávku mohli poslat kámošům do Británie. No a přes kamarády se video dostalo až k novinářům z Daily Mirroru.

Těm hned došlo, že největším problémem není lízání varlat a zadku, ale rasistické kecy. Na nahrávce totiž padají výrazy jako „lízej, ty šikmoočko“ nebo „dělej, ty špindíro“. Blbě se to překládá a myslíme si, že holky jsou od sexuálních turistů zvyklé na drsnější nadávky.

Jenže James Pearson je synem manažera Leicesteru Nigela Pearsona, který se zavázal, že klub bude důsledně postupovat proti rasismu. A teď mu synek vystupuje na takhle nechutném videu.

Kluci se sice už omluvili fanouškům, klubu, sponzorům, svým rodinám a každému, kdo o to stál, ale tenhle průšvih se jen tak lehce neuhasí. To není totiž stejný level, jako když nic se nestalo a ta částka taky nesouhlasí. Tady je na videu jasně vidět, že něco se stalo a částka souhlasí.

Související články

Další články