Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Liška, šéf zelených, pobavil nápadem s tlakovou pistolí! Podívejte se na jeho metodu vábení voličů!

Strana zelených nás pobavila spuštěním poslední fáze své kampaně. Její šéf Ondřej Liška vzal tlakovou pistoli a jal se testovat novou metodu kampaně, která staví na hlavu dosud zavedené postupy.

Zelení začali čistit špinavé zdi po českých městech a právě pomocí tlakové pistole a šablony, po nichž zůstává na zdi čistý nápis Strany zelených.

„Zvolili jsme netradiční, ekologickou a levnou variantu k billboardům. Stačí vám k tomu dvě ruce, čistá voda a špinavá zeď nebo chodník, kterých je ve městech spousta. Na zeď přiložíte šablonu a vodou pod tlakem zeď umyjete. Na zašpiněné zdi pak zůstane obtisk Strany zelených s hesly: ‚Je politika špinavá? Pojďme to změnit!‘ Stovky dobrovolníků se zapojují do naší kampaně a ode dneška díky nim budou moci voliči na stovkách míst vidět vyčištěné zdi nebo chodníky,“ uvedl Ondřej Liška, předseda Strany zelených.

Aktuálně mohou obyvatelé Prahy najít na dvě desítky nápisů např. na opuštěných průmyslových zdech nebo přímo na špinavých chodnících. Strana zelených počítá v nadcházejících dnech s vyčištěním stovek takových míst po celé ČR.

Na testovací akci se můžete mrknout v přiloženém videu.

Související články

Další články