Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lísá se k vlivným! Jiřina Bohdalová je posedlá mocnými. V archivu chybí jen fotka s Hitlerem…

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Mít snímek s Jiřinou Bohdalovou? To už něco znamená! Alespoň to tak může působit z hitparády fotografií, na nichž je Jiřina vedle mocných a vlivných osobností. Ať už jde o Miloše Zemana, nebo miliardáře Andreje Babiše či dokonce někdejšího prezidenta Antonína Novotného, všude je Jiřina. Existuje i snímek, kde se maličká šestiletá Jiřina lísá k Hitlerovi? Takový jsme nenašli.

Vedle politiků a prezidentů se Jiřina Bohdalová objevuje s železnou pravidelností. Je miláčkem mocných a nestydí se za to. A je i jedno, jak kdo politicky smýšlí – pokud jde „nahoru“, Jiřina je u toho a jde nahoru s ním. A když jde dotyčný dolů, tak Jiřina přeskočí na toho, kdo ho střídá a jde nahoru.

Legenda českého filmu figuruje na snímcích snad s každým, kdo něco znamenal, znamená a nebo teprve bude. „Moje volba je volba rozumu a citu,“ uvedla před časem ke své malé fotoobsesi.

Třeba triáda snímků, které lze jednoduše dohledat, s Václavem Havlem, Václavem Klausem či Milošem Zemanem svědčí o tom, že Jiřina si jde chytře a tvrdě za svým. A teď aby se série rozrostla, vznikl i snímek s Andrejem Babišem, který naleznete v naší fotogalerii vedle dalších.

Snímek s Adolfem jsme ale nenašli. Pokud ho máte, pošlete nám ho na adresu redakce@extra.cz.

Jiřino, sorry jako!

Související články

Další články