Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Lindsay Lohan se snažila udělat sexy fotku. Proboha, co ta mezera mezi prsy?

Lindsay Lohan se vyfotila v zrcadle.
+ Další 2 fotografie

Stokrát napravovaná skandalistka Lindsay Lohan se po nedávném trapasu v Itálii snažila, aby si u svých fanoušků (postarší úchylové, kteří si na herečku mysleli, když ještě hrála v dětských filmech, a pacienti protidrogových a protialkoholních léčeben) napravila reputaci, a hodila na sociální síť Instagram fotku, kde se naparuje v plavkách a předvádí polohu, která prý má být sexy.

Lohan se sice do zrcadla pořádně vyprsila, ale výsledná fotka akorát zdůraznila, jak moc je poznat, že má herečka silikonová prsa. Nepřirozeně široká mezera mezi oběma prsy je právě ukazatelem, podle něhož se pozná, jestli žena zákrok prodělala.

Před týdnem se Lohan zúčastnila filmového festivalu na italském ostrově Ischia, kde se na večírku zlila jako duha a při dohadech s jedním fotografem se sesunula k zemi, takže s abstinováním jí to očividně moc dlouho nevydrželo.

Mohlo by vás zajímat

Další články