Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lindsay Lohan před nástupem do léčebny předvedla hysterický záchvat a neskutečný nepořádek ve svém domě!

Takhle si Lindsay balila outfity do léčebny.
Zdroj: reporofoto thesun.co.uk

Herečce Lindsay Lohan (26) nastal 2. května den, kdy musela nastoupit na soudem nařízenou devádesátidenní léčbu, protože lhala policii, že loni v létě neřídila pod vlivem alkoholu. Předtím, než ji soukromé letadlo dostalo do kliniky Morningside v Newport Beach v Kalifornii, kde bude rehabilitace probíhat, si volala se svým otcem Michaelem a během rozhovoru se zhroutila: "Když jsme si telefonovali, Lindsay se hystericky rozbrečela. Musí do Californie, kam vůbec nechce a je z toho velmi rozrušená," prozradil její otec.

Lindsay měla původně nastoupit do centra v New Yorku, jenže kvůli striktnímu zákazu kouření se rozhodla jít jinam. Na stránkách serveru TMZ je ale uvedeno, že tímto herečka porušila soudního řádu a Lindsay by kvůli tomuto kroku klidně mohla jít do vězení. Lohan ale žádala svého otce, aby jí pomohl dostat se do Lukens institutu na Floridě.

Právník hollywoodské skandalistky Mark Heller očekává, že na dalším soudním stání se podaří vyhrát možnost, aby byla Lindsay přemístěna. Poslední dny před nástupem na léčbu herečka trávila se svou rodinou, matkou Dinou, bratrem Codym a sestrou Ali. Den před odletem do léčebny umístila na sociální síť fotografii, kde si balí své oblečení. Ke snímku připsala text: "90 dní a 270 outfitů". Lindsay chce zřejmě vypadat dokonale i před ostatními pacienty.

Související články

Další články