Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Limberský ukázal, jak si žijí fotbaloví milionáři: Mobil a hodinky s diamanty v ceně, za kterou ostatní lidé kupují luxusní automobily!

Ten si ale umí užívat.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Známý fotbalový rebel David Limberský (33) byl vždy jiný než ostatní fotbalisté. Odlišuje se ale dlouhodobě asi tím nejhorším způsobem. Proto má také spoustu odpůrců. Jeho nové fotky na Instagramu je asi neobměkčí.

Nejvíce se proslavil svou pražskou alkoholovou jízdou, za kterou by normální smrtelník už seděl za katrem, ovšem Limba to uhrál na směšnou pokutu v řádu několika desítek tisíc. Navíc si už za chvíli zase za volant sedne.

Užívat si vždy uměl a bylo mu jedno, co si o tom druzí myslí. Někteří své miliony šetří, jiní zase rozhazují. David je tím druhým případem. Na Instagramu se pochlubil, že vlastní mobil Vertu za čtvrt mega a diamantové hodinky Hublot ve stejné cenové relaci.

Holt si umí žít a všichni jeho odpůrci mají další důvod ho nesnášet. Kdo z nich si může dovolit dojít si v Praze do Pařížské a koupit si telefon za peníze, co normální smrtelník vydělává tak půl roku?

Související články

Další články