Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Limberský sbalil kámošku Nely Slovákové! Před rokem to na ni zkoušel Michal Hrdlička

A jak jim to sluší!
+ Dalších 17 fotografií
Party na filmovém festivalu v Karlových Varech si také nemohl nechat ujít fotbalový obránce David Limberský. Tam konečně také všem veřejně představil svou novou přítelkyni, modelku Lenku Olbertovou, na kterou měl minulý rok zálusk moderátor Michal Hrdlička.

Lenka Olbertová není zas až tak úplně neznámé jméno. Tahle pohledná dívka padla minulý rok na filmovém festivalu v Karlových Varech do oka sporťákovi Michalu Hrdličkovi. Tento rok nejspíše přehodnotila svůj vkus a ukázala se se svým novým partnerem, fotbalistou Davidem Limberským.

Lenka je kamarádkou Nely Slovákové (27), která ji a ještě jednu kamarádku přivedla minulý rok na party do Karlových Varů. Holky se s Michalem Hrdličkou za nějakou dobu potkaly ve Finlandia Baru, kde to opilý moderátor zkoušel nejspíše na Nelu, ale tam nepochodil.

A tak se přemístil k její kamarádce Lence Olbertové, která měla pro něj větší pochopení. Tohle je už ale minulostí a Lenka je nyní až po uši zamilovaná do svého fotbalisty. Tak uvidíme, jak dlouho jim to spolu vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články