Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Lidé vyjadřují Petře Paroubkové podporu! Ale proč ji zavrhla vlastní máma?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Krach manželství Petry Paroubkové a jejího muže Jiřího byl pro mnohé velkým šokem. Nikdo si ani ve snu nedokázal představit, že by navenek jeden z nejstabilnějších párů začal nemilosrdnou válku o dítě, ke které vše směřuje. Navíc část veřejnosti se přiklání na stranu krásné Petry a lidé jí vyjadřují soudržnost.

Manželka bývalého politického bombardéra se aktuálně ukrývá nejen před médii, ale i před svým manželem. Co se mezi slavným párem přesně odehrálo, to ví jen oni dva. Kdo má pravdu, těžko soudit, i tak se mnozí dali na stranu Petry a na jejím Facebooku jí vyjadřují velkou podporu.

"Petro, zapiš si za ouška. Všechno špatné je pro něco dobré.!!! Křehkost nemusí znamenat, že člověk nemusí zvládnout nástrahy života.!!! Život půjde tak či onak dál a je jenom na nás, jak jsme schopni se s jeho nástrahami vyrovnat. Když ne pro sebe, tak alespoň pro naše děti!! Pěkný večer a hlavu vzhůru," přeje Paroubkové uživatel Josef a další se přidávají. "Držím Ti palce, ať jsi v pohodě a jsem v myšlenkách s Tebou," přeje další uživatel, který si říká Renda.

Paroubková dostala mnoho pozitivních vzkazů K žádnému se zatím nevyjádřila. Pozoruhodný na celé smutné věci je ale fakt, že Petry maminka, která se nejprve ostře vyjádřila proti Paroubkovi a poté se s ním nakonec smířila, nemá svou dceru v přátelích na Facebooku.

Možná slova Paroubka o tom, že Petra odmítala několik let svou vlastní matku, nebudou daleko od pravdy či pravdou takovou. Sice nelze hodnotit z toho, koho má Petra Paroubková v přátelích, ale nabízí se otázka: Koho by Petra měla mít blíže, než svou milovanou matku, která na sociální síti je, a právě tam se s chutí vyjadřuje a zastávala se dcery?

Je tak evidentní, že nic není černé a bílé, a za rozchodem manželů může být klidně i něco jiného. Nabízí se třeba problém, o kterém jsme psali v souvislosti s psychologem Jeronýmem Klimešem - článek najdete ZDE

Související články

Další články