Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Líbánky u moře: Fotky z romantické svatební cesty Patricie Solaříkové

+ Dalších 66 fotografií
svatební cesta
Utekl týden od jejich svatby. Minulý pátek si řekli své ano Patricie Solaříková (30) a Tibor Pagáč (27) a nyní si užívají zaslouženého relaxu na svatební cestě v Turecku. Patricie je, zdá se, v sedmém nebi. Koupání v moři a romantické večeře při západu slunce - to jsou líbánky, jak se patří...

Hvězda seriálu Ulice zažívá jedno z nejkrásnějších období v životě. Minulý týden se vdala a teď si s manželem Tiborem užívá zaslouženého volna na líbánkách v krásném tureckém resortu. Patricie je už delší dobu ve vynikající formě, a tak nešetří fotkami v plavkách.

Takové tělíčko si teď hýčká už jenom jeden muž, a to její láska Tibor. Před nějakou dobou opustila Patricie seriál Ulice, který ji proslavil a veřejnost se začala ptát, co za tím stojí… Je vidět, že užívání si života a věnování se svému vztahu potřebovala Patricie jako sůl.

Tempem, kterým vše v životě tento manželský pár řeší, se nabízí otázka, kdy založí rodinu. Jistě to nebude dlouho trvat… Svatba proběhla ani ne půl roku po zásnubách, tak snad se zadaří a šťastná dvojice se rozroste o dalšího člena.

Mohlo by vás zajímat

Další články