Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Líbačka a záda, která snad někdo zbičoval! Evo Perkausová, tyhle fotky jsou síla!

Tady máme důkaz, že to Eva rozjela nejen s Kadlecem, ale
i s hokejkou Říhou.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Ta má ale harém. Vnadná blonďatá dračice brouzdá vodami hokejových a fotbalových týmů. S jedním hokejistou dokonce strávila vášnivou noc a my máme důkaz! Moderátorka magazínu Top Star Eva Perkausová fakt jede!

Jak vás redakce eXtra.cz již informovala, Eva Perkausová (21) miluje potetované sportovce. Po Vašku Kadleci (23) zabrouzdala do hokejové kabiny k Jiřímu Říhovi (22). Všímavý čtenář nám poslal fotku líbačky, která údajné milence přistihuje in flagranti.

Ta vášeň je tam na první pohled poznat, Říha si svou vyvolenou majetnicky drží a Evička se tomu vůbec nebrání. Na fotce z koncertu vypadají jako zamilované hrdličky.

Co se ale dělo po skončení koncertu, to vědí jen oni dva.

Ale nás vyděsila druhá fotka, kterou nám čtenář zaslal. Jirka má totiž totálně rozškrábaná záda! Nebo zbičovaná?

Že by snad moderátorka měla sadomasochistické choutky a svého kolouška musela trochu drsně zkrotit?

O hokejistech se říká, že na ledě jsou tvrdí, ale v posteli dost submisivní. Důkazem toho je Jirka Tlustý (27), který po slečnách vyžaduje přivazování k posteli a znásilňování.

Podle našich nejnovějších informací je už hokejka z Liberce passé. „Už spolu nejsou. Byl to krátký románek. Asi jí nosil málo dárečků, na které je zvyklá. Ale má to rozehrané na více frontách. Už randí s jiným hokejkou, který hraje v zahraničí,“ prozradil nám dobře informovaný zdroj z Evina okolí.

Kdo je dalším z mnoha ctitelů vnadné blondýnky, vám již brzy přineseme.

Kdybyste měli další pikantnosti ohledně milostného života Evy Perkausové, tak neváhejte a napište nám na adresu redakce@extra.cz.

Související články

Další články