Zářící slunce, odhalená těla, romantické večery, sex na jednu noc. Léto přímo vybízí ke žhavým flirtům a prázdninovým láskám, především jste-li zrovna singl.

Nejeden pár však právě v čase dovolených čeká zkouška vztahu, i přesto, že vášnivé letní románky se většinou podzimu nedožijí. Mrkněme se nyní, jak flirtují jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani jsou soupeřiví, rádi zkouší, jak velké pozornosti se jim dostane. Do flirtování vkládají všechno a nijak zvlášť se tím netají. Preferují rychlé dobývání, když Beran zjistí, že u milostného objektu neuspěje, jde lovit jinam.

Býk

Býk je smyslný a oddaný, pouhý flirt pro něj nemá přílišný význam, neboť doufá, že by z epizodky mohlo vzejít i něco víc. Býci nemají v oblibě nejistotu, pokud se jim někdo zalíbí, dokážou být trpěliví a vytrvalí, počkají si.

Blíženci

Blíženci dostanou každého, koho si zamanou. Vědí, co chce opačné pohlaví slyšet, flirtování je baví. Blíženec okouzlí toho druhého svým nenuceným chováním, citově se ale neangažuje, jeho slovům tedy moc nevěřte.

Rak

Rak je romantický a plný citů, vztahy navazuje opatrně, tajně touží po velké lásce. Raci nesnášejí odmítnutí, instinkt jim neomylně napoví, kdy a co říci, aby zaujali. Pokračují, jen když mají jistotu, že jsou sympatie vzájemné.

Lev

Lvi by nejradši flirtovali pořád, jsou sebevědomí, samolibě se předvádějí. Při svádění používají okázalá gesta, často se zamilovávají, ale málokdy skutečně milují. Lev sám vyžaduje neustálé lichotky, není zvyklý na neúspěch.

Panna

Jakmile se Panna k flirtu rozhodne, nic nenechává náhodě. Je vybíravá, hledá kvalitu. Panny mohou působit nepřístupně, ale jedná se spíše o ostýchavost. Balicí taktika spočívá v tom, že vám budou chtít s něčím pomáhat.

Váhy

Nikdo neovládá umění koketovat tak jako Váhy. Pro jejich šarm nemáte šanci jim odolat, o to větší zklamání vás pak čeká, když si od toho budete slibovat něco víc. Váha umí dokonale lichotit, ze závazků má mnohdy strach.

Štír

Štíři jsou nebezpečně přitažliví, rádi provokují. S flirtováním nemají moc práce, vystačí si s podmanivým pohledem. Štíra přitahují ti, co bývají záhadní. Sami jsou tajemní, počkají si, až se kořist stane obětí vlastní zvědavosti.

Střelec

Střelec rád laškuje a bezhlavě se vrhá do erotických dobrodružství. Více než fyzický akt ho vzrušuje samotné lovení. Střelci potřebují svobodu a nezávislost, když se z milostné pletky klube něco vážnějšího, úplně zpanikaří.

Kozoroh

Kozorozi jsou podezíraví a opatrní, bojí se zklamání. Podaří-li se vám získat jejich důvěru, stanou se milými společníky. Jestliže se Kozoroh zamiluje, je to navždy. Jiskřivou rozmluvou první setkání nekončí, nýbrž začíná.

Vodnář

Vodnář je hodně společenský a rád se seznamuje. Často flirtuje, aby zjistil, jak zareagujete. Hledá duševní souznění, bez zajímavé konverzace ho to nebaví. Vodnářům dělá dobře, když se mohou blýsknout svým rozhledem.

Ryby

Ryby si žijí ve vlastním světě fantazie, z reality nezřídka mívají pocit rozčarovaní. Flirtování s nimi je velice příjemné, jejich romantická duše ví přesně, jak na to. Ryba osobně zbožňuje situace, kdy ji ten druhý dobývá a svádí.

Pokud vás zajímá, zdali vám hvězdy přichystaly letní lásku, osobní a erotické horoskopy pro všechna sluneční znamení najdete denně zde.