Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Letadlo smrti má na svědomí tuhle krásnou pilotku! Byl to její první let!

Letadlo smrti má na svědomí tuhle krásnou pilotku! Byl to její první let!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 12 fotografií
Měl to být její první let a moc se na něj těšila. Bohužel netušila, jaká hrůza se za několik okamžiků odehraje. Sisy Arias byla velmi úspěšnou a krásnou modelkou. Tohle měl být její první let coby kopilotky. Ovšem do cíle už nedorazila. Letadlu pravděpodobně došlo palivo a z devíti členů posádky, mezi kterými byla i krásná dívka, přežili pouze dva. Sisy Ariastoto štěstí neměla.

Bylo jí teprve devětadvacet let, byla krásná, úspěšná a chytrá. Bohužel, její život vyhasl příliš brzy, než si mohla splnit všechny své sny. Sisy Arias byla modelka a dcera úspěšného novináře. Bohužel to byla také kopilotka letadla, které se zřítilo v Kolumbii

Celá tahle událost je jedna velká tragédie, která má na svědomí nadějné a hlavně mladé životy lidí. Jedním z nich byla i Sisy Arias, která letěla jako kopilot úplně poprvé.

Sisy Arias se proslavila jako modelka v Kolumbii, ale milovala létání. Byla členkou kolumbijské posádky letadla, které se zřítilo u města Medellín

Ještě než nastoupila do letadla, dávala rozhovory na všechny strany a moc se těšila na svůj první let. Také vyzdvihovala tuto leteckou společnost do nebes a tvrdila, že je moc pyšná, že si brazilští fotbalisté vybrali zrovna jejich společnost. Bohužel nevěděla, co ji čeká.

"Doufám, že ji Bůh zahrne svou slávou. Holčičko moje, miluji tě, vždy jsem tě miloval a milovat budu," napsal na sociální sítě zdrcený otec a známý novinář Jorge Arias.

Otec se loučil se svou dcerou těsně před odletem a dle jeho slov byla trochu nervózní, ale plná očekávání. "Řekl jsem jí, ať nezapomene na všechny věci, které se naučila," zavzpomínal na poslední moment, kdy viděl svou milovanou dceru živou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy