Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Lesbické hrátky Simony Krainové a Anety Vignerové v hotelu?! Ano, i na tohle došlo!

Holky předvedly pěknou líbačku!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 34 fotografií
Nad Tatrou sa blýska... ale dnes je to tak doopravdy. Lesbické hrátky Anety Vignerové a Simony Krainové v přímém přenosu. WOW!

Tak tyhle dvě kočičky opravdu umí zaprovokovat! Modelky Simona Krainová (44) a Aneta Vignerová (29) se sešly v Tatrách na soustředění České Miss 2017. Zřejmě se tam vyskytla chvilková nuda, a tak se začalo laškovat!

Celý den Aneta se Simonou radily finalistkám, jak na to, aby se prosadily ve světě modelingu, jak si udržet super postavu a tak dále a dále. Potom přišla pauza a holky zřejmě zapomněly na to, že mají s sebou své partnery A tak si tak seděly v hotelovém lobby a najednou líbačka byla na světě. Naštěstí Simonin manžel Karel Vágner (41) byl natolik pohotový, že celou záležitost natočil a dal na svůj Instagram.

Krainová se do takovéto hravé nálady dostala i přes to, že na soustředění vzala s sebou manžela a oba syny Maxe a Bruna. A jelikož bez chůvy Simona neudělá ani krok, tak má na sebe i skopičiny času dost. Aneta pro změnu zas prožívá začátek nové lásky s přítelem Filipem, který vypadá jako její zakřiknutý sourozenec.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy