Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Lesbická Výměna manželek: Láska, řev i žárlivost

Dnešní Výměna manželek byla hodně specifická.
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
A máme za sebou další neobvyklou Výměnu manželek. A setkaly se zase úplně odlišné rodiny. Tentokrát se zúčastnily tři ženy a jeden muž. V jedné rodině spolu manželé neměli sex 7 let a Romana (32) má pocit, že už k ní manžel Milan (41) nic necítí a nemiluje ji. A ve druhé rodině spolu žijí dvě lesby Marcela (34) a Bohdana (44). Ta je hodně žárlivá a neustále dělá scény. Jak to všechno dopadlo?

V této Výměně manželek se proti sobě postavily homosexuální a heterosexuální pár. K náhradnímu manželovi Milanovi se na deset dní nastěhovala lesbička. A to on opravdu nečekal. Nejdříve mu to nevadí a vše probíhá v úplném pořádku, později ale začnou problémy a Marcela nakonec Milana totálně vytočí.

Obě lesbičky měly dříve vztahy s muži a vychovávají děti. Marcela si ale dlouho nechtěla přiznat, že se jí líbí ženy, a tak kvůli tomu začala mít problémy s alkoholem. Měla takové problémy, že jí málem vzali děti, a tak se ke všemu postavila čelem a přiznala, že je lesbička. V tu chvíli byla šťastnější. Kvůli svojí závislosti poznala svoji lásku Bohdanu. U lesbiček Marcely a Bohdany sice nechybí láska, ale chybí tam muž a tatínek. Velkým problémem je také ve vztahu žárlivost ze strany Bohdany.

V druhé rodině Milana a Romany mají problémy s city. Romaně chybí láska a obejmutí. Prý jsou s Milanem jako dva známí a totálně se odcizili. On ji nepohladí, ani jí nedá pusu a sex neměli už 7 let. Milan tvrdí, že s ním Romana přestala mluvit a zajímá ji jen telefon a Facebook. Ona zase tvrdí, že jí Milan řekl, že se mu už nelíbí a hnusí se mu. Manželství je na pokraji rozpadu.

Když Romana vidí, jak Bohdana miluje Marcelu a posílá jí květinu se vzkazem, nutí ji to přemýšlet nad svým manželstvím. Někde se prý stala chyba a Romana ji chce napravit. Milanovi Romana také chyběla. Romana přišla na to, že daleko přednější než mobil je rodina, a Milan je stejného názoru. Lesbička Bohdana se na svoji Marcelu také moc těšila a už ji prý nikdy nikam nepustí. Oba páry si nakonec uvědomily, že jsou rády za to, co mají doma.

Související články

Další články