Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Lesbická show ve vile VyVolených: Divoká líbačka Zdeňky s Pavlínou a Mirkou vyprovokovala svalovce Castella k nepříčetnosti!

Lesbická show ve vile VyVolených: Divoká líbačka Zdeňky s Pavlínou a Mirkou vyprovokovala svalovce Castella k nepříčetnosti!
Zdroj: youtube.com

Ve vile VyVolených se dějou věci! Soutěžící ve čtvrté řadě reality show mají hádky na denním pořádku a po nocích do sebe lejou kvanta alkoholu, který si objednali u produkce.

Soutěžící Zdeňka Soušková (24), která se od příchodu do vily lepila na Thomase Castella (38), se zřejmě rozhodla, že jí hradecký svalovec bude sloužit jen jako chvilková opěrka pod hlavu, a raději se během bujarého večírku vrhla na lesbický pár Pavlínu Zochovou a Mirku Sokolovou

To Castella, který stále ještě nepochopil, že homosexualita je normální věc, rozpálilo doběla a chvílemi to vypadalo, že mu explodují všechny svaly na těle, které tak pracně budoval časem stráveným v posilovně. Holky slovně pozurážel a pak si šel demonstrativně lehnout do postele s Evou Feuereislovou

Na to, jak se holky mají ve vile rády, se podívejte ve videu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy