Moderátor Leoš Mareš (41) vyrazil se svojí milovanou přítelkyní Monikou Koblížkovou (35) na módní přehlídku známé návrhářky Natali Ruden. Monika na akci dorazila v krásných sexy černých šatech, pod které si nevzala podprsenku.

Monika byla celou dobu v naprostém klidu a nijak ji tato situace nezneklidňovala. A my se ani nedivíme. Zaprvé s sebou měla svého osobního strážce Leoše a zadruhé je její dekolt přifouknutý silikonem. Jedna z výhod silikonu je ta, že i přesto, že ven vyrazíte bez podprsenky, vaše ňadra se ani nehnou a nikdy nepoklesnou. V tom je jakási výhoda, kterou nemá například taková Ewa Farna, která byla jednou za výstup bez podprsenky osočena z toho, že má místo prsou psí ouška.

Ale zpět k našemu zamilovanému páru. Ještě před samotnou přehlídkou se Leoš na skok zastavil v centru na místě, kde má tajný sejf. Celou akci Mareš zaznamenal na video, na kterém bylo vidět, že s ním k trezoru šla i přítelkyně Monika. Když ji nabádal k tomu, aby si něco cenného u něj uložila, odmítala to.

“Tak alespoň ty náušnice…” povídal Leoš Monice.

“Ne, ty byly levný…” odvětila mu s úsměvem Monika a vzápětí odešla zpátky do auta.

“Vždyť jsou od Tiffanyho!!!” dodal Leoš.

Jak je vidět, tento pár se jen tak nenudí… a zaměstnání módní redaktorky je zřejmě zlatý důl.