Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Leoš má zítra narozeniny: Na přísně tajnou party se sjedou celebrity. Známe místo i seznam hostů!

Leoš má rád když je na jeho narozky živo. V Záblatí by opět neměl chybět vrtulník, sanitka pro alkoholiky i štáb České televize, kde prý bude mí Mareš na podzim talkshow.
Zdroj: herminapress.cz

Leoš Mareš bude v sobotu na předávání cen TýTý chybět. Aby ne, pořádá totiž supertajnou oslavu svých 37. narozenin, o které se neměl nikdo dozvědět, ale na eXtra si Mistr nepřišel.

"Pořádá v Záblatí velký grilovací víkend, v sobotu tam má pozvané hosty, ale bude tam od pátku, kdy si chtějí užít jihočeský venkov jen s Petrou," tvrdí Leošův kamarád Jaromír, který se akce účastní.

Na sobotní party se má krom Petry Faltýnové (35) objevit i moderátorka nováckých zpráv Iveta Vítová (29) s manželem Jaroslavem (36) či Leošova kolegyně z rádia Lucie Šilhánová (32). Chybět prý bude Patrik Hezucký (44), který se omluvil, protože má kšeft v Heřmanově Městci.

Statek v Záblatí na Prachaticku má pro Mareše emocionální význam. Prožil tu románek s modelkou Gábinou Dvořákovou (24) a po následném rozpadu manželství usedlost zrekonstruoval, a přesto, že se několikrát objevily informace, že ji prodává, moderátor to nikdy nepotvrdil a naopak své venkovské sídlo nadále zvelebuje.

Související články

Další články