Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Leoš a Patrik jako dva retardi v děsivých parukách: Vydali se na konkurz dělat ajťáky!

+ Další fotografie

Už jim nestačí moderování Ranní show na Evropě 2, že by se dali na dráhu pomatených správců sítě? Leoš Mareš (38) a Patrik Hezucký (44) si vyšlápli v šíleném převleku na konkurz retro ajťáků a za vším nestálo nic jiného než obyčejná sázka.

„Původně vznikly z legrace jen fotky, protože v rámci Ranní show Evropy 2 máme soutěž se seriálem PC rebelové, kdy nám lidi posílají fotky ve stylizaci do IT specialistů z 80. let. Pak jsme si ale na Facebooku stanice AMC udělali test, na jakou roli bychom se hodili, a vyšla nám stejná role retro ajťáka a Patrik prostě nemůže přenést přes srdce, že bych se na roli hodil stejně tak jako on, nebo dokonce ještě víc,“ vysvětlil to Mareš.

Rozsoudit je měl Jakub Kohák, což je, asi jako kdyby váš spor o pěstování rajčat rozsekával pokladač dlaždic. Kohák zná dobře oba moderátory z rádia, takže se zaměřil spíše na plnění hereckých úkolů, které museli Leoš s Patrikem podstoupit, až si jich teda vymyslel požehnaně.

Jako ajťáky do firmy bychom je zcela jistě nevzali, ale ten svetr s kosočtvercem chceme určitě. Přesně vyjadřuje náš světonázor!

Související články

Další články