Leoše koupe bulvár v toaletní karate aféře, která mu sice pověst příliš nevylepšila, ale šťastně pro něj vyzní do ztracena.

Jak je to možné?

Je úplně fuk, zdali dal moderátor skutečně dvakrát dívce pěstí, jednou do spánku a podruhé do čelisti, když ta jej zřejmě měla vyprovokovat tím, že si jej natáčela na mobilní telefon, což bude asi Leošova verze, pokud připustí, že k incidentu došlo. Za ten mu k údivu mnohých nehrozí takový trest, jaký by čekali.

Napadená totiž následně udělala obrovskou chybu při lékařském ošetření a výpovědi na policii. Po vzoru Pepy Rychtáře (56) a jeho bitky s neznámým mužem je nezbytně nutné předstírat při ošetření takové následky, aby vám byla přiznána pracovní neschopnost!

Rychtář správně apeloval na objektivně neposouditelné následky (závratě, pocit, že bude zvracet atd.), dostal pracovní neschopnost a na další kontrolu se dostavil až po osmi dnech a měl vyhráno. Pokud totiž pracovní neschopnost trvá déle jak sedm dnů, dopustil se útočník trestného činu ublížení na zdraví a může jít bručet až na tři a půl roku!

Dívka byla sice zjevně ošetřena v Nemocnici Na Františku a do rána vypovídala na policii s prokazatelnými otoky ve tváři, ale protože není v pracovní neschopnosti, bude Leoše řešit jen místní úřad v Braníku. Pokud se na věci něco nezmění.