A teď tu máme pro všechny strašně smutňoučkou zprávičku. Leonardo DiCaprio (40), což je ten herec, který má asi momentálně nejvíc talentu, jeho filmy jsou nejlepší a on ještě nikdy nedostal Oscara, vám právě nyní ukázal, jak je váš život strašně ubohý a nestojí za nic.

Nedávno byl v jednom nočním klubu v Miami a podle svědků a personálu si odtamtud odvezl domů na menší domáckou veselici dvacet holek.

Dvacet! Holek!

Vyhlášený miamský klub je takovou sběrnou místních kurviček, něco jako pražská Kozička, kde rádoby prádlové modelky sedí na baru a u jednoho daiquiri na celý večer čekají, kdo si je tam přijde sbalit.

Ten večer se tam objevil i Joe Jonas ze skupiny Jonas Brothers, která svého času zažívala nálety vlhkých kalhotek, ale s Joem nikdo domů neodešel, protože všechny kočky sbalil Leo.

„Přišel Leo a Joeův obličej byl k popukání. Když odcházel s dvaceti holkama, mezi nimiž byly i ty, které se Joe snažil sbalit, vypadalo to, že se půjde hned utopit,“ řekl k tomu svědek z klubu pro noviny New York Daily News.

Všichni se teď dohadují, co Leo s dvaceti holkama u sebe doma dělal, ale my to víme naprosto přesně. No přece předávaly mu jeho Oscary!