Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Leonardo DiCaprio a Rihanna: Líbačka v pařížském klubu! Tyhle fotky neměl nikdo vidět

Leonardo a Riri se setkali v pařížském klubu a hned se na sebe vrhli.
Zdroj: mobilelikez.com
+ Další fotografie
To je síla! Podle všeho to vypadá, že oscarový herec Leonardo DiCaprio a barbadoská kráska Rihanna si v Pařížském klubu střihli líbačku jak z červené knihovny. Že by Leonardo nakonec vůbec nebyl na hubené blonďaté modelky z Victoria's Secret a ve skutečnosti se mu líbí exotická kráska s rajcovním zadečkem?

Zvěsti o Leonardově náklonnosti k Rihanně (28) kolují už dlouho. Francouzský magazín Oops! se dokonce vytasil s informací, že zpěvačka měla být s hercem těhotná. Leonardo DiCaprio se pořádně naštval a časopis tenkrát žaloval. A vyhrál.

Jenomže to vypadá, že během společné návštěvy Paříže k sobě měli tenkrát hodně blízko. Na povrch se teď dostaly fotky, kde se obě celebrity setkaly v jednom klubu. A bylo pěkně horko!

Leonardo se doslova přisál na Rihanniny rty a ta se tomu vůbec nebránila. Herec je momentálně po rozchodu se svou snoubenkou Kelly Rohrbach a Rihanna o svých známostech mlčí.

I když to vypadá na nevinný flirt, tak by jim to spolu moc slušelo!

Související články

Další články