Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Leo Beránek pravděpodobně zešílel: Na tomhle videu nemůže být příčetný!

Leo Beránek by to s tou moukou neměl přehánět
Zdroj: YouTube

Leo Beránek z Hotelu Paradise pravděpodobně ztratil poslední zbytky soudnosti. Synek slavného otce, který zatím, krom absence intelektu, ještě nic nepředvedl, má za sebou incident, který ho, zdá se, konečně proslaví.

Beránek, který měl za své pokusy o zpěv převzít anticenu Zlatý David v kategorii Nejhorší zpěvák roku, v pražském klubu Roxy celou situaci neunesl a pustil se na jevišti do "idiotských posluchačů a hoven, jež píší kritiky".

Zejména od času 1:30 začíná být video skutečně výživné, je ale otázkou, co na synkovu exhibici řekne jeho otec, rovněž Leo, který je sice taky trochu kolotočář, ale večírky a světem celebrit, který dobře zná, proplouvá s jistou grácií, která mladému zatím zoufale chybí.

Junior navíc po šíleném výstupu, ještě nahecovaný, venku zbil a na zemi kopal zřejmě náhodného kolemjdoucího. Incident už řeší policie, která naléhavě shání svědky.

Z Beránka juniora tak má bžundu nejen celý internet, ale čekají ho problémy mnohem větší, než je, mimochodem správně udělené, ocenění pro nejhoršího zpěváka roku,

Související články

Další články