Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lékárnice Doleželová: Po Janečkovi jí osahával zadek slavný Highlander! Odtáhl si svou společnici nakonec na hotelový pokoj?

Tak to bylo před zraky fotoaparátů. Hosté nahoře v lóži
v nestřeženém okamžiku ale viděli, kam až se ruka pan Lamberta občas
dostala.
Zdroj: hermina
+ Další fotografie

Lékárnice Jana Doleželová (32) si po údajném skončení vážné dvoutýdenní známosti s volnomyšlen­kářským matematikem Karlem Janečkem (40) opět může dovolit dělat společnost i jiným mužům než tomu, se kterým zrovna chodí. A tak se taky stalo na brněnském Plese v opeře, kde byla svěřena do náručí hlavního zahraničního hosta, francouzského herce Christophera Lamberta. O něm všichni věděli hlavně to, že v roce nepřekonatelně ztvárnil opičího muže ve filmu Tarzan, a také to, že proslul snímkem Highlander, kde furt pobíhal s mečem a bojoval s temnými silami.

„Janu jsme vybrali po bok pana Lamberta proto, že působí mile, bezbranně a nekonfliktně, což mají muži a nejen ti slavní rádi. No a samozřejmě taky proto, že ovládá společenské tance a je nezadaná, takže to u ní nebude vadit žádnému partnerovi,“ prozradil jeden z organizátorů ple­su.

Volba Jany se nakonec ukázala jako správná, protože si dokonce nechala několikrát sáhnout od známého herce i na svůj hvězdný zadek, čímž bylo učiněno jeho spokojenosti zadost. Kromě poskytnutí své společnosti a zadku zahraničnímu hostovi ale ničím jiným příliš nezaujala, protože v záplavě alžbětinských kostýmů, řasených dortových šatů, krinolín, vkusných toalet i plamenných výbuchů oděvního pekla se svými střízlivými modrými šaty poněkud zapadla.

Kolem třetí ráno pak lékárnice odcházela domů s kamarádkou a rozhodně to nevypadalo, že by na ni nějaký natěšený muž čekal na svém hotelovém pokoji. Spekulace vzrušených hostů, zejména tedy dam, o tom, že by snad slečna Jana měla dát slavnému Highlanderovi i více než jen svůj úsměv, společnost plnou cukrbliků a jeden domluvený taneček, se tedy nakonec ukázaly jako liché.

Související články

Další články