Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Lékařka musela na Jonáka zavolat policii, odsouzený vrah teď nadává na Facebooku doktorům do z***ů

+ Další fotografie

Ivan Jonák je po osmnácti letech vězení, kde si odseděl trest za zabití manželky, na svobodě očividně hodně dezorientovaný. Jeho přátelé v něm uměle vyvolali pocit, že se stal celebritou, a Jonák má teď manýry jako hollywoodská hvězda.

Když si byl vyřizovat papíry u praktické lékařky, dozvěděl se po dvou hodinách čekání, že nemůže dostat své léky, protože s sebou nemá svoji zdravotní kartu. „Soudružka řekla, že musím tři týdny čekat, než mi založí kartu, a to ještě možná, a léky na vysoký tlak a cukrovku mi nemůže předepsat,“ rozčiloval se na svém facebookovém profilu Jonák, který po jeho založení nasbíral přes 4000 přátel.

Zkušenost ho rozohnila natolik, že začal doktorům nadávat do zm**ů a vzpomínat, že i ve Valdicích dostal léky hned. Lékařka, která mu nevyhověla, na něj nakonec poslala policii, protože bývalý ostřílený vězeň si s ní asi hlavu nelámal. Jonák by si měl ale uvědomit, že bez toho, aniž by mohl nakouknout do jeho zdravotní dokumentace, mu žádný lékař léky „na přání“ nedá. To by si taky mohl vymyslet, že má třeba moribundus.

Mohlo by vás zajímat

Další články