Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Legrační omyl: Žena se místo k patronu chudoby modlila k sošce z Pána prstenů! Jak se to stalo?

Žena se modlila k sošce z Pána prstenů.
Zdroj: twitter.com
Tahle babička z Brazílie na svoje modlitby zřejmě jen tak nezapomene. Myslela si, že se modlí k patronovi chudých svatému Antonínu z Padovy, místo toho ale šlo o sošku z Pána prstenů. Na sociální síti o tom informovala její vnučka.

Kosmetička Gabriela Brandao z brazilského města Florianópolis zveřejnila na Facebooku dost bizarní situaci. Její babička se totiž místo k patronovi chudých modlila celou dobu k sošce z Pána prstenů. Když žena sochu viděla, hábit půlelfa Elronda z Pána prstenů se jí zdál neortodoxní. A vzápětí přišla na to, o co tady vlastně šlo. Na případ upozornil portál news.sky.com.

Vnučka si totiž všimla, že má na sobě soška poněkud jiný oděv. Plášť měla rozevřený uprostřed, měla modrý náhrdelník a pásek. A okamžitě se začala smát a rozhodla se všechny pobavit na sociální síti. Sice nesdělila, jestli babičku o této skutečnosti informovala. Pokud ano, tak se snad babička zasmála stejně tak jako všichni ostatní.

Související články

Další články