Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Legendární agent Twin Peaks Kyle MacLachlan byl pěkný divoch: Kdo všechno prošel jeho postelí?

Kyle v době, kdy tvořili s Lindou Evangelistou šťastný pár.
Zdroj: Facebook.com

Herec Kyle MacLachlan (54) patřil dlouho do béčkové ligy. Když s ním ale navázal spolupráci režisér David Lynch (67), udělal z MacLachlana svého dvorního herce. Kyle nejprve zazářil ve snímku Modrý samet a později se stal hlavní postavou seriálu Městečko Twin Peaks (1990–91), které momentálně reprízuje CBS Drama. Od té doby se stal i vyhledávaným objektem známých žen. Vzhledem k tomu, že si atraktivní herec vybíral často své partnerky mezi kolegyněmi, prošly jeho postelí i představitelky známé ze seriálu Twin Peaks, a sice Lara Flynn Boyle (43) a Laura Dern (46).

A jeho současný soukromý život? Tři roky byl zasnoubený s modelkou Lindou Evangelistou (47). Ta jej ale podváděla s francouzským fotbalistou Fabienem Barthezem (41), se kterým dokonce otěhotněla. V roce 2002 se nakonec oženil s módní redaktorkou Desiree Gruber (44). Společně žijí na Manhattanu, chovají dva psy, jimiž jsou Jack Russell teriér a kříženec yorkšírského teriéra a čivavy, kterým vytvořili i vlastní internetové stránky. V roce 2008 se jim narodil syn Callum Lyon.

Pro většinu diváků zůstane navždy speciálním agentem FBI Dalem Cooperem, který miluje dobrou kávu a třešňový koláč (ačkoli sám Kyle ho prý z duše nenávidí). Za svůj výkon získal Zlatý glóbus, roli si zopakoval ještě ve stejnojmenném celovečerním filmu, který se točil o rok později.

Související články

Další články