Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Láskyplná idylka je fuč: Pravda o drsné krizi Knechtové a Borkovce

+ Dalších 21 fotografií
krize
Dlouhou dobu to vypadalo, že vztah Petra Borkovce (19) a Kataríny Knechtové (37) je zalitý sluncem. Jenomže to není až tak úplně pravda. Hned první velký problém je jejich věkový rozdíl. Je jasné, že Katarína ve svých téměř čtyřiceti letech nebude mít stejné myšlenkové pochody jako mladičký Petr. A možná právě toto se stalo kamenem úrazu. Láskyplný vztah je pryč a nyní nejsledovanější pár Česka a Slovenska prožívá hodně drsnou krizi. O co přesně jde?

Účastník pěvecké reality show SuperStar Petr Borkovec se zakoukal do půvabné porotkyně Kataríny Knechtové. Z počátku si vyměňovali jen letmé pohledy a narážky. Jakmile se soutěž začala chýlit ke konci, všichni spekulovali o jejich vztahu.

S koncem SuperStar ale začalo být o tomhle páru ticho. Až někdy o pět měsíců později sám Petr přiznal, že je s Katarínou a milují se. „Katarínu miluji a rozhodně ji nedám. Jde ji snad nemilovat?“ rozplýval se nadějný zpěvák na sociálních sítích.

Zanedlouho po vyznání lásky se ale začaly objevovat problémy. „V současné době jsme od sebe, ale stále se vídáme. Katarínu miluji a doufám, že k sobě najdeme opět cestu,“ komentoval jejich vztah Petr před dvěma měsíci.

Už tehdy jeho slova zněla poměrně hodně chladně a nyní to vypadá, že jejich krize je daleko hlubší. „Teď to je mezi námi takové nijaké,“ řekl stroze Petr před pár dny redakci eXtra.cz. Jeho velmi blízký kamarád, který nechce být jmenován, prozradil mnohem větší detaily.

„Petr a Katarína mají opravdu krizi. Nejde o nikoho třetího, ale velkým problémem je věkový rozdíl, který je dělí. Opravdu se ti dva mají rádi a v ideálním světě by spolu patrně i byli. Jenomže Katarína má naprosto rozdílné představy o životě. A není se také čemu divit, když jí bude zanedlouho čtyřicet. Petrovi je devatenáct let. Ten kluk ji má upřímně rád, ale vzpomeňme si, o čem jsme přemýšleli my, když nám bylo devatenáct. Katarína bývá v některých věcech hysterická a Petr to má zase na háku. Mají mít tříměsíční pauzu,“ prozradil.

Má vztah Borkovce a Knechtové ještě vůbec šanci? Je co zachraňovat? Nebo je jejich věkový rozdíl až takovou překážkou? Co myslíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články