Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Láska zvítězila nad hnusem! TV Nova šokovala Výměnou manželek! Proč šli Češi do kolen?

+ Další 4 fotografie
Televize Nova zase všem totálně vytřela zrak. Celé Česko se baví o posledním díle Výměny manželek. Co je na tom tak šokujícího? Že to bylo tak moc silné a pozitivní!

Barča a Danča ukázaly, že to jde jinak. Tyhle dvě vyměněné manželky český divák potřeboval jako sůl. Ukázalo se, že Výměna manželek může diváka pobavit a zaujmout, aniž by to musel být senzacechtivý extrém.

Proč se o téhle Výměně manželek tolik mluví? Protože obě rodiny byly tak nějak normální. Prostě žádné pornoherečky, vyfetované špindíry nebo blbky s Ortelem na triku.

Naopak obě ženy ukázaly, že to s něžným pohlavím v Česku není tak špatné, jak se zdá.

„Nejlepší Výměna manželek, která kdy byla. Opravdu na tohle se dalo dívat, obě rodiny v pohodě, dokázaly udržet své emoce, dokázaly se zasmát nad sebou. Tohle se povedlo. Víc takových výměn. Oběma rodinám přeji hodně štěstí, zdraví a lásky. Každá rodina totálně jiná, ale dokázaly spolu vyjít, pochopit se. Nikdo si na nic nehrál,“ píše na Facebooku paní Renča a dává tak podnět k zamyšlení, zda to s těmi hnusnými extrémy ve Výměně třeba Nova tak trochu nepřehání. Lidé chtějí vidět i hezké a pozitivní věci. Občas.

Související články

Další články