Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Láska s Řepkou! Kristelová je ZAMILOVANÁ A EXKLUZIVNĚ prozradila, jak to bude se svatbou a s miminkem

Kateřině to moc sluší, snad jim to bude klapat.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Dlouho o své lásce mlčeli, až teď nastal okamžik, kdy prolomili hradbu tajností. Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka tvoří pár a mluví o sobě tak, že nic růžovějšího snad neexistuje. Mezitím co fotbalový bouřlivák Kateřině vyznává lásku přes média, Kateřina pro eXtra.cz prozradila, jak to vidí se svatbou a společným potomkem...

Řepka je ze své nové holky v sedmém nebi a o tom svědčí i jeho slova: „Zamiloval jsem se do ní kvůli tomu, jak se chová, jak přemýšlí – a je to jedno s druhým,“ řekl Blesku s tím, že Katka je krásná, výřečná a vtipná.

Láskou opitý Řepka by tak možná neotálel a klidně s Kateřinou skočil do chomoutu a měl s ní kupu dětí. Jenže vše má svůj čas. Alespoň tak to cítí Kateřina (37).

„Jedna zkušenost se svatbou mi stačila, kdo zažil rozvod a řešení věcí kolem toho, jako je péče o dítě, zkrátka soudní tahanice a to stresové období, ví, o čem mluvím. Není v tuto chvíli důvod cokoliv plánovat, tedy svatba či společné děti vůbec nejsou v tuto chvíli na pořadu dne. Každý z nás má své závazky a každý se s nimi budeme vyrovnávat sám,“ řekla eXtra.cz moderátorka se slovy, že je rovněž zamilovaná.

Bude zajímavé sledovat, jak se jejich partnerství bude vyvíjet. Třeba všechny ještě příjemně překvapí!

Související články

Další články