Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Láska s Michalem Hrdličkou jí velmi svědčí! Takhle si Karolína Plíšková užívá v Monte Carlu

Karolína je na vrcholu sil.
+ Dalších 15 fotografií
Karolína Plíšková (25) se stala tenisovou jedničkou a fanoušci mají jasno, že tahle holka může vyhrávat velké tenisové turnaje. Karolína je v pohodě díky tomu, že ji miluje její přítel Michal Hrdlička. Ten se o ni stará také jako manažer.

Světová tenisová jednička Karolína Plíšková (25) ví, že ve zdravém těle je zdravý duch. Fanouškům se pochlubila na Instagramu fotkami z Monte Carla. Je vidět, že buď tvrdě maká v posilovně, nebo si užívá zasloužený odpočinek.

„Relax,“ napsala Karolína k hezkému snímku s melounem. Když je řeč o melounech, tak tahle holka již vydělala 203 milionů korun. A to jen tenisem. Za marketingové akce a reklamy to bude také pěkný balík.

O peníze se jí stará přítel Michal Hrdlička, kterému Karolína zcela důvěřuje. Michal se velmi změnil a po nevydařeném vztahu s Luckou Borhyovou dělá vše pro to, aby si ho Karolína jednou vzala za manžela a měli se spolu dobře.

Někteří fanoušci psali, že Michal je jen příživník, který na jejím úspěchu parazituje. Ale on ji ve skutečnosti velmi miluje a vše to pro Karolínu dělá z čisté lásky. Pokud jim krásný vztah vydrží, tak Karolína bude v psychické pohodě a bude vydělávat další velké peníze.

Mohlo by vás zajímat

Další články