Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Láska překoná i kyjevské barikády: Ukrajinská demonstrantka se zamilovala do zasahujícího policisty

Čtyřiadvacetiletá Lidia se na barikádách zamilovala do policisty, nakonec
z toho asi bude svatba.
Zdroj: reprofoto MailOnline

Statečná mladá žena, asi není většího afrodiziaka a větší moci, která by dokázala pohnout mužskými srdci. Mladá novinářka Lidia Pankiv (24) byla jednou z protestujících na kyjevském Majdanu, která se se svými kamarádkami rozhodla, že zastaví násilí doslova vlastním tělem.

Neozbrojená se postavila mezi demonstranty a ozbrojenou pořádkovou policii, když v té chvíli po ní chtěla jedna její přítelkyně, aby zjistila, co se stalo se společnou známou, další protestující z Majdanu. „Křičela jsem na ni, ať mi zavolá, byl tam velký hluk, musela jsem na ni zakřičet svoje telefonní číslo hodně nahlas a dvakrát. Ten člověk si ho zapamatoval,“ vyprávěla pro MailOnline úvod velké lásky jak z červené knihovny Lidia.

Její snaha odvrátit násilný střet se setkala s úspěchem, policejní šik se začal přesouvat jinam a obě strany se uklidnily, Lidia čekala na telefonát od své známé, ale místo něj dostala velmi nezvyklou dlouhou SMS. „Navzdory všemu tomu zmatku jsem si vzpomněl na tvoje číslo, ani nevím, jak se jmenuješ. Stál jsem před tebou v tom policejním šiku, a když jsi nás zastavila v postupu, uvědomil jsem si, že si tě chci vzít. Andrej. Byla jsem hrozně překvapená, ale přesto jsem odpověděla a domluvili jsme si první rande, samozřejmě, že hned na Majdanu. Na prvním setkání jsme se do sebe zamilovali,“ popisuje Lidia.

Zatímco on nechce svou identitu zveřejnit, protože se bojí ztráty zaměstnání, ona o příběhu ochotně mluví do médií. Až tak, že to začíná připomínat nějakou neuvěřitelnou mírovou propagandu, ale dívka si stojí za tím, že láska překoná všechny překážky. V tomto případě kyjevské barikády.

Související články

Další články