Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Láska je pryč. Pracuje u mě! Hajíček popsal, jak skončil s Týnuš Třešničkovou

+ Dalších 16 fotografií
exkluzivně
Zpráva o rozchodu youtuberky Týnuš Třešničkové s podnikatelem Viktorem Hajíčkem byla pro někoho šokující, někoho ale nepřekvapila. S Viktorem Hajíčkem jsme se spojili a exkluzivně nám prozradil, co za jejich rozchodem stálo.

Týnuš Třešničková je už nějakou dobu single. Poslední dobou se o příteli nezmiňovala a cesty po Evropě absolvovala v doprovodu sestry Martiny nebo věrných kamarádek. Rozchod nyní exkluzivně pro eXtra potvrdil sám Viktor Hajíček, se kterým Týnuš podnikla výlet do turecké Cappadocie, v jehož průběhu se stala nehoda, při které Týnuš utrpěla rozsáhlé popáleniny.

„Ne, my už spolu nechodíme asi dva měsíce,“ prozradil podnikatel. „Vyprchalo to… odloučení a jsme kamarádi, tím to hasne,“ odpověděl Hajíček na otázku, co stálo za příčinou jejich rozchodu. Potvrdil ale, že se s Týnuš nadále setkávají. „Ona pro mě pracuje, takže se s ní stejně vídám,“ řekl podnikatel.

Zdá se, že mezi bývalými partnery panují dobré vztahy. Na téma nové přítelkyně se Hajíček vyjadřovat nechtěl. Údajně má ale randit s první vicemiss Miss Face 2016 Alicí Činčurovou.

Mohlo by vás zajímat

Další články