Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Láska je láska, když choděj kluci s klukama: 8 fakt romantických fotografií homosexuálních pá­rů!

Žádost o ruku.
+ Dalších 5 fotografií

Láska nezná hranic – nestará se o věk, náboženské vyznání, rasu… Ani pohlaví. Série „All Love Is Equal“, kterou nafotil Braden Summers, to jasně dokazuje.

Braden už několik let cestuje po celém světě a pořizuje fascinující snímky gay a lesbických párů. „Jsem také homosexuál. Peníze na svůj projekt získávám prostřednictvím Kickstarteru a dosud jsem navštívil Francii, Indii, Libanon, Brazílii, Jižní Afriku a Velkou Británii,“ říká talentovaný umělec, který v současné době žije v New Yorku.

Pro Bradena je podle jeho vlastních slov důležité především to, aby fotografie byly romantické. „Pokud budete přemýšlet například o kultovních romantických filmech, vybaví se vám nějaká scéna s jiným než heterosexuálním párem? Pravděpodobně ne – a totéž platí pro další oblasti umění. Chtěl bych svoji práci použít jako platformu pro diskusi, proč tomu tak je a jak to změnit,“ vysvětluje sympatický mladík.

Nejen s přihlédnutím k událostem, které se v současné době odehrávají v Rusku, doufejme, že se Summersovi podaří dosáhnout svého. Poselství, které jeho snímky nesou, je jasné – snažte se milovat své bližní bez ohledu na to, zda s nimi souhlasíte, či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

Další články