Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Langmannová připravila pořádné vzrůšo a oblékla kostým na nahé tělo! Fotil se i výstřih!

Renata naštěstí na přenosu ležet nebude.

Renata Langmannová (26) se už pečlivě připravuje na finále České Miss 2013, které se uskuteční o tomto víkendu. Na rozdíl od většiny žen si ale pro letošek zvolila místo dlouhé róby sytě modrý kostým. „Jsem naprosto spokojená s modelem,“ uvedla misska, pro kterou letos její návrhář Lukáš Lindner vymyslel sexy verzi dámského smokingu s pánskými prvky.

Blonďatá kráska si ale bude muset po celý večer pořádně hlídat výstřih, protože už při zkoušce modelu se ukázalo, že nebude snadné uhlídat ňadra. Kostým oblékne Langmannová pochopitelně na nahé tělo, aby vynikly svůdné křivky.

„Je docela rozdíl, jestli sedíte nebo stojíte. Budeme to muset ještě nějak vymyslet, abych se cítila komfortně a zároveň neukázala víc, než bych chtěla,“ řekla se smíchem modelka, ale my si myslíme, že se zas tak hlídat nemusí.

A naši fotografové budou na přenosu pořádně sledovat, jestli se Renatě podaří uhlídat neposednou látku. Víme totiž, že se rozhodně nemá za co stydět.

Mohlo by vás zajímat

Další články