Kejklíř Daniel Landa (45) už několikrát poznal, co to je, zažít tvrdý trénink v thajském boxu a utkat se pak s dvojnásobným mistrem světa Riku Immonenem (40).

Zpěvák se už v rámci projektu Mystery show – LAGU potápěl se žraloky u jihoafrických břehů, v druhém díle Mystery show, který režíroval Filip Renč, zvaném URUZ se rozhodl utkat v ringu s Riku Immonenem. Ten dokonce Landa nabízí na kanále YouTube svým fanouškům zdarma!

Landa dostal během náročného pětiměsíčního mentálního i fyzického tréninku několikrát na budku. „Měl jsem devět tréninků týdně. A to jak v Česku, tak i v Thajsku,“ uvedl Landa. Zápas s mistrem se odehrál v červnu na Gibu Fight Night a právě v druhém díle Mystery show Landa ukazuje dosud nezveřejněné záběry ze samotného zápasu, ale také obrázky ze zákulisí včetně unikátních zpovědí zúčastněných.

Daniel Landa tak dál úspěšně kráčí po své cestě sedmi kejklí nazvané Mystery show, která z něj má udělat lepšího člověka. Vedle přípravy na další úkoly, které ho ještě čekají, ale zpěvák také intenzivně pracuje na přípravách svého letošního turné. To ho čeká na konci listopadu, kdy se svou hudební show objede vedle Bratislavy i čtyři česká města – Ostravu, Pardubice, Brno a Prahu.