Opar na genitáliích se projevuje malými puchýři. Ty jsou pořádně bolestivé, svědí a otékají. Člověku dokážou pěkně zkomplikovat život, a nejen to! Tato infekce celkově oslabí organismus a nakažení se můžou cítit dlouhodobě vyčerpaní. Léčbu genitálního oparu je nutné zahájit co nejdřív, jinak může vést k rozvoji vážnějších komplikací. Tento druh nákazy často odhalí nevěrníka, pokud se opar objevil náhle.

Nepříjemným zjištěním si prošla taky šestadvacetiletá Marie. Ta se celý život při pohlavním styku chránila a nikdy nepolevila. Zlom nastal v době, kdy se bezhlavě zamilovala do Tomáše. Najednou odhodila zábrany a spoléhala na to, že je Tomáš slušný a nemá žádnou pohlavní nemoc. Jenže se šeredně spletla! Tomáš žil s Marií asi 2 roky, než ji čekalo zdrcující odhalení! Tomáš byl sukničkář! Nejen že Marii na každém večírku podváděl, ale dokonce chodil s více ženami najednou a všem nalhával, že jsou pro něj tou jedinou. Aféra praskla asi po měsíci, kdy spolu Marie a Tomáš naposledy spali. Tehdy už se necítila dobře, byla hodně unavená a ve sprše zpozorovala zvláštní bolestivé puchýře v oblasti vaginy. Byla zmatená! Jenže pak našla v jeho telefonu esemesky, kde si různé slečny nezávisle na sobě stěžovaly Tomášovi, že je trápí stejný problém. Marie se s ním okamžitě rozešla a začala se léčit.

Ženy by si měly dávat dvakrát tak větší pozor, protože jim hrozí rakovina čípku, pokud se nezačnou urychleně léčit. Genitálního oparu se nejde zbavit trvale. Vrací se pravidelně při abnormálním stresu. Vyhněte se této pohlavní chorobě chráněným stykem! Není to nic příjemného a už vůbec ne na pohled!