No jo, moc nekoukejte, je to pravda.

Tahle americká Viktorka od splavu se pochlubila s moc pěkným příběhem. Před natáčením jedné talk show prý nestíhala doběhnout na záchod, takže se vyčůrala v šatně do plechovky. Jasně, to přece běžně děláme všichni. No a plechovku s močí pak objevila produkce, ta ji předala moderátorovi Andymu Cohenovi a ten z ní vyrobil parfém.

„Takže Andy mi řekl, že udělali parfém z mé moči, kterou našli v odpadkovém koši v šatně (to je na dlouhé vyprávění),“ napsala Gaga na svůj Twitter.

„Lady GaGa se vyčůrala do nádoby v šatně. Je to dlouhý příběh, ale udělala to. Na cestě z šatny řekla, hele, nestihla jsem to na záchod, je mi to líto. No je to superstar, je to Lady GaGa, může si čůrat, kdy chce a kde chce, pokud vím. A tak jsem řekl asistentům z produkce, hele, musíme něco udělat s močí od GaGy. Je to popkulturní artefakt. Měli bychom to dát do lahvičky a někam vystavit ve studiu… Mám asistenta jménem Ryan a on mi napsal, že její moč začne být nebezpečná. Ne proto, že je to moč GaGy, ale protože každá moč začne být zdraví nebezpečná. Ale našel recept na internetu, podle něhož lze přidáním alkoholu a jiných věcí udělat z moči jinou věc. Tak jsme z ní udělali parfém… Tak teď ji máme v pěkném flakonu. Vím, je to dost šílené, ale je to popkulturní artefakt, když to mám říct. Bude to mít svou hodnotu,“ svěřil Cohen v televizním rozhovoru.

Skvělý nápad na dárek pod stromeček. Třeba pro tchána nebo tak.