Známá česká pornoherečka Lady Dee byla jako jedna z mála ve své branži šťastně zadaná a dokonce se se svým přítelem i zasnoubila.

Časy se ale zřejmě mění a s Drahomírou se asi něco děje. Nedávno totiž na svůj Instagram pověsila hodně silná slova. Jejího přítele tento status asi moc nepotěšil, fanoušci z řad mužského publika ale jásají. O co jde?

Lady Dee na svůj instagramový profil napsala: „Už nechci žádného chlapa do vztahu, budu si jen užívat. Žádný vztah nehledám a budu mít sex s muži anebo i se ženami. Aspoň si mohu více vybírat.“ To jsou silná slova. Černovlasá kočička pověsila na sociální síť opravdovou bombu a nechala všechny své fanoušky spekulovat, jak to tedy doma nyní má.

Drahomíru jsme kontaktovali, aby nám celou věc objasnila. Je to opravdu tak špatné, že všechno směřuje k rozchodu? Nebo se to nakonec urovná?

Lady Dee byla naším dotazem trochu zaskočena. O svém soukromí moc mluvit nechtěla, ale z jejích slov vyplynulo, že asi úplně růžové období doma momentálně nezažívá. Tak uvidíme, co se u Drahušky doma chystá. Zkusíme ji ještě oslovit a zjistíme, co se ve skutečnosti stalo s její láskou.