Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Laciná poběhlice Courtney Stodden natáčí film! Bude lepší herečka než Paris Hilton?

Dnes může být herečkou každá.
+ dalších 2 fotografií

Další neschopná blondýna bez talentu se vydala na hereckou dráhu. Řeč je o světově známé zlatokopce Courtney Stodden (19), která si už vyzkoušela spoustu „povolání“, jako je profesionální milenka, ochránkyně zvířat, figurína v sexshopu, ale stále nemůže najít to pravé, co by jí sypalo chechtáky do kasičky. Tak se rozhodla pro herectví.

Courtney bude hrát ve filmu s názvem „Love Addict“, což je romantická komedie. Courtney tam zastane roli prominentní dámy z Los Angeles, která celé dny tráví lenošením u bazénu a pracuje na svém opálení. Prostě naprostý opak toho, co tato laciná poběhlice dělá ve skutečnosti. Bude to tak opravdu velké herecké sousto. Hihi.

Rozhodně se ale na její filmový debut těšíme. Film, ve kterém hraje, by byl komedie, i kdyby režisér tvrdil, že jde o drama. Takže něco jako Dům voskových figurín s Paris Hilton, kde by si v případném remaku mohla Courtney zahrát hlavní roli. Jako figurína.

Mohlo by vás zajímat

Další články