Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Kyklop z Maxim Turbulenc: Málem se ujedl k smrti, zachránila ho až reklamní kampaň na hubnutí!

Kyklop se pere s nadváhou od dětství.

Zpěvák a showman Pavel Vohnout (50) alias Kyklop z Maxim Turbulenc bojoval s nebezpečnou nadváhou roky.

Několikrát se pokoušel hubnout i „mediálně“, vždycky bez úspěchu, naopak se stal jakousi chodící reklamou na jojo efekt. Brutální obezita mu působila značné obtíže a ruce od něj dávali už i jeho kamarádi lékaři, kteří si s jeho žravostí nevěděli rady.

Když se dal do holportu s výrobcem známého doplňku stravy, který mu doporučili známí, byl nejprve dost skeptický: „Já totiž na zázraky nevěřím, ale on se fakt stal,“ líčí Vohnout, jenž si od firmy navíc nevzal žádné peníze, jen slib, že zhubne!

„Tady nejde o prachy, ale o zdraví. Zhubl jsem za pět týdnů 11 kilo! Naučil jsem se jíst méně a pravidelně. Před jídlem si dávám tři tablety a dějí se věci, nemám hlad, shazuju, dost měním životní styl a cítím se dobře jako už dlouho ne,“ říká zpěvák, který už nevěřil, že narazí na doplněk stravy, co mu reálně změní život. Doplněk stravy s názvem Obezin můžete koupit zde.

Kyklop je maximalista a dává si s produktem, který ho opravdu přesvědčil, nemalé cíle: „Chci mít v červnu dole dvacet kilo. Nikdo mě neuplatil, abych to řekl, prostě je to tak, jsem v polovině, držte mi palce. A eXtra si mě v červnu musí přijet vyfotit, chci, aby lidi viděli, co je možné, když člověk zmoudří a k tomu se přidá seriózní produkt, ne nějaký podvod,“ loučí se Vohnout, který následuje ve stejné kampani hodně úspěšnou exHolku Kláru Kolomazníkovou (33) a její kolegyni Leonu Šenkovou (20), která je v podobné situaci jako Vohnout, pokouší se shodit patnáct kilo a eXtra bude sledovat i její boj.

Mohlo by vás zajímat

Další články