Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kýč jak bič: Na veřejnost se dostalo video, kde Kanye West žádá o ruku Kim Kardashian. Stálo to balík!

Rapper Kanye West (35) se před pár dny pořádně pochlapil a požádal Kim Kardashian o ruku.

V den jejích třiatřicátých narozenin uspořádal přísně tajnou akci, kdy si pronajal stadion AT&T Parks v San Franciscu. Vše se konalo v kruhu nejbližších přátel a rodiny, která musela před Kim tuto oslavu do poslední chvíle utajit, jelikož je Kanye na turné a s Kim na její narozeniny vůbec neměl být. Všude byla tma, uprostřed parku bylo podium s několika svícny a orchestrem, který začal hrát song od zpěvačky Lany Del Rey „Young And Beautiful“, když si Kanye klekl na kolena, aby vyslovil svou žádost, objevil se na podiu nápis „Prosím, vezmi si mě!“. Poté jí navlékl 15karátový diamantový prsten, který na zakázku vytvořila slavná návrhářka šperků Lorraine Schwartz. Na oslavu se spustil ohňostroj. Kanye tak musel ze své portmonky vysypat pořádný balík peněz, aby uspořádal takhle nákladnou akci.

Na scénář jak z knihy Rosamundy Pilcher si Kim potrpí a samozřejmě řekla „ANO“. Předpokládáme, že i svatba proběhne v hodně honosném duchu, jen zásnubní prsten stál přes 500 000 dolarů!

Související články

Další články