Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kvůli tragické sebevraždě Ivety Bartošové mění dnes večer největší české televizní stanice svůj program, čím připomenou její osud?

Iveta Bartošová v proměnách času. Česká televize a Nova dnes připomenou
její cestu životem.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Hrůzný konec dnes dopoledne po jedenácté hodině zvolila zpěvačka Iveta Bartošová (†48), která se jen pár dní po svých osmačtyřicátých narozeninách a v den narozenin svého partnera Josefa Rychtáře (dnes 56) rozhodla spáchat sebevraždu skokem pod vlak a nechala doma dopis na rozloučenou.

Zpěvačka, která poslední roky bojovala se svými démony a hlavně s lidmi okolo sebe, kteří ji kolikrát využívali ve svůj prospěch, na tom byla poslední dobou psychicky hodně špatně a poslední zprávy hovořily i o špatném zdravotním stavu, dokonce se mluvilo i o mrtvici.

Bartošová, závislá na lécích a na alkoholu a po několika demonstrativních sebevraždách, nebyla schopna už vystupovat a živit se zpěvem. Přesto ale patřila mezi naše nejvýraznější osobnosti, a zejména i proto dnes naše dvě největší české stanice večer změní program a připomenou Ivetu Bartošovou.

Česká televize mimořádně dnes zařadí dokument Po stopách hvězd a Nova odvysílá mimořádné vysílání Prásku, který byl věnován jejímu životnímu osudu.

Související články

Další články