Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kvůli hlouposti přišel o matku! Syn polonahé maminy, která přišla o hlavu, skončil v sirotčinci!

Ze záběrů doslova mrazí.
Zdroj: dailymail.co.uk
+ Další 3 fotografie
Syn Natálie Borodinové (†35), která zemřela na dovolené v Dominikánské republice, skončil v sirotčinci. Jeho otec a bývalý manžel zesnulé teď bojuje, aby chlapce dostal do své péče. V tomto boji mu pomáhá otec, který má vysoké slovo v Putinově námořnictvu.

Odvážný kousek Rusky Natálie Borodinové má neuvěřitelný dopad na její rodinu. Natálie v Dominikánské republice natočila sexy kousek, ve kterém se polonahá vykláněla z auta a trefila hlavou lampu. Byla hned převezena do nemocnice, ale naneštěstí svým zraněním podlehla. Psali jsme ZDE.

Kamarádka Natálie Ivana Bojračuková byla krátce po incidentu zatčena a obviněna z neúmyslného zabití.

Bývalý manžel sexy maminy Alexandr Palaguškin teď bojuje za to, aby svého syna dostal ze sirotčince. V tomto boji mu dost pomáhá jeho vlivný otec Boris Palaguškin, který je kontradmirálem Putinova námořnictva.

Chlapec údajně ani neví, že jeho matka zemřela. „Velmi mi pomáhá, že je můj otec kontradmirál, stejně to ale bude trvat nějaký čas, než dostanu syna ze sirotčince,“ uvedl Palaguškin, který Natálii poznal ve Francii. Jejich manželství ale dlouho nevydrželo.

Související články

Další články