Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kvitová vs. Šafářová: Která má hezčí prsa? Proč ta pohlednější má méně sexu? A kdo zítra vyhraje? Víme vše!

Zdroj: profimedia.cz

Český ženský tenis jede ve Wimbledonu bomby a nebýt levého pavouka, Bůh ví, zda by se nehrálo české finále. To je fuk, zítra postoupí Petra Kvitová ve třech setech hodně těsně a určitě to nebude proto, že je sympatičtější nebo charakternější. Rozhodne něco jiného, ostatně pokud si jdete vsadit, čtěte a děkujte nám za tohle srovnání všech důležitých faktorů pro utkání na trávě. Podotýkáme, že na antuce nemusí srovnání lepší/horší vycházet stejně.

Šafářová vs. Kvitová – srovnání klíčových parametrů:

Charakter: Šafářová 0:1

Kvitová vzala zavděk zaláskovaným Pavláskem, kterého má tzv. „na čudlíku“, což tento neví, ale to se stává, ostatně podívejte na Rosola. Pak přestal Pavlásek mluvit s trenérem Kvitové Kotyzou, tedy prý a údajně, ale třeba taky ne, víc to rozvádět nebudeme, stejně zdrhla za Štěpánkem, o jehož obdaření jdou legendy. Jen co Kvitovou Štěpánek ztrestal za její lámání srdcí předchůdců efektními kopačkami, už je zpátky u Pavláska a ten je za blbce, ale nikdo mu to nedává najevo, protože všichni vědí, že mu vezme roha a on bude na sebevraždu. To Lucinka, to je jiná. Devět let naivně posluhovala Berdychovi, a když doplakala, že poslední rok na to nebyla asi sama, našla si jiný, stabilní vztah s boxerem, který není tak bohatý, aby se na něj lepily slávychtivé modelky, a Lucku má rád. Rovnější oči má prostě Lucka!

Prsa: Kvitová 1:1

Bez diskuse. Šafářová má malá prsa, což by nevadilo, ale mají takový divný tvar, nic proti, ale proč si pořád nalhávat, že jí to vyhovuje atd. Po dětech a kariéře si jistě pořídí trojky. Zatím vede Petra a její 80D!

Tenis: Kvitová 1:2

Jo, jasně, Lucka jede, neprohrála set, ale Kvitová je lepší fyzicky, pohybově i technicky. Na rozdíl od jiné sféry, tady ne o tak moc, ale je lepší tenistka a není v horší formě.

Sex-appeal: Šafářová 2:2

Když se zeptáte sta fandů, se kterou by chtěli mít pohlavní styk, dvacet úchylů řekne Petra, zbytek Lucka. Až na Koktu, ten by bral obě i s Kotyzou. Lucie trochu nabrala v obličeji, ale je rajcovnější a ženštější a ne tak macatá. Navíc když se nalíčí, je z ní krasavice, Petra je pořád průměrná. V USA, kde jsou ženy nehezké, by byla královnou plesu, u nás průměr.

Kariéra: Kvitová 2:3

Není co řešit, násobně víc na prize money a titul z Wimbledonu k tomu. O Davis cupu se vůbec bavit nebudeme. To už Lucka nedožene.

Adresa: Kvitová 2:4

Největší handicap. Ano, Kvitová by měla být z Prahy, ale to je fuk, odkud je (Bílovec, Fulnek, Prostějov, no nic moc), ale Šafářová je z Brna, achich ouvej. To pak můžete žít v Monaku a stejně se to s vámi táhne.

Psychika: Kvitová 2:5

Šafářová nikdy nebyla lvice, zejména v Davis cupu šla na kurt a už v Průhonicích prohrávala 2:0. Teď ji nepoznáváme, ale to je fuk, psychicky to nemůže ustát, navíc moc chce Kvitovou porazit, žádné kámošky na život a na smrt to nejsou, ale Kvitové je všecko jedno, tohle zná, navíc zná slabiny Šafářové na základní čáře, při liftovaném backhandu obouruč při střele od modré čáry a hlavně, ta hlava. V životě bude šťastnější Šafářová (nebude-li žít v Brně), ale na kurtu vždycky nakonec Kvitová.

Zlatý slavík: Kvitová

V roce 2011 se zúčastnila slavnostního předávání Českého slavíka. Předávala zde stylově cenu královně falše a nejlepší představitelce Cikánek ve filmech Zdeňka Trošky Lucii Bílé. Dočkala se standing ovation, inu trefila Wimbledon a obdržela historicky prvního mimohudebního Českého slavíka za tenis, od rafinované marketérky Lucie Bílé kromě toho navíc získala i její kytici. Šafářová Slavíka nemá, byť zpívá lépe a na jevišti je víc sexy.

Související články

Další články