Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

KVITOVÁ PROŽILA HOROR: Měla nůž pod krkem a ŠLO JÍ O ŽIVOT! Děsivé detaily z přepadení nahání husí kůži

Kvitová má za sebou nejhorší moment svého života.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Vypadá to, že pořezaná ruka je vlastně minimum, co se mohlo během včerejšího útoku na Petru Kvitovou stát. Podle všeho jí šlo totiž o život, a kdyby se nebránila, také už nemusela být mezi živými!

Petra Kvitová (26) včera dopoledne prožila ve svém prostějovském bytě boj o holý život! Nejhorší okamžik jejího života nakonec skončil pořezanou rukou, se kterou musela v nemocnici podstoupit dlouhou operaci. Podle informovaného zdroje Blesk.cz šlo totiž o hororový moment!

„Došlo k potyčce, při níž útočník držel Kvitové nůž pod krkem a hrozilo, že ji podřízne,“ cituje Blesk.cz svůj dobře informovaný zdroj. Tenistka se následně reflexivně snažila od sebe odstrčit levou rukou čepel nože a při tom ji násilník vážně pořezal.

Zloděj se následně měl spokojit s tím, že dostal deset tisíc korun a odešel. Kvitová ihned zavolala svého manažera a ten přivolal první pomoc a také policii. Prostějovská nemocnice ji následně převzala v krvácejícím stavu a byt obsadili kriminalisté.

Zranění ruky musela řešit takřka čtyřhodinová operace. Pořezané měly být všechny prsty na levé ruce. Kvitová si dá od tenisu nucenou pauzu. Vynechá skvěle dotované Australian Open a také americké turnaje v Indian Wells a Miami. Pokud rekonvalescence půjde podle plánu, měla by stihnout závěr antukové sezony.

Související články

Další články