Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Kvalitní ústní práce! Uměla tohle taky Alena Šeredová? Uvnitř najdete fotku, jak si Buffon užil rtů své přítelkyně!

Kvalitní ústní práce! Uměla tohle taky Alena Šeredová? Uvnitř najdete fotku, jak si Buffon užil rtů své přítelkyně!
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
O Ilarii D‘Amico je známo, že je to pěkná dračice. Dokonce i taková Victoria Beckham zakázala svému Davidovi, aby s ní natočil rozhovor. A dobře udělala. Alena Šeredová žádný zákaz neudělila a o svého manžela přišla. Gigi se zakoukal do divoké brunety a flirt přerostl v pevný vztah.

Jsou spolu několik let, mají spolu dítě, ale vášeň nevyprchala. To dokázala Ilaria na společné dovolené, kdy její hlava skončila v Gigiho klíně. Načapali je tak fotografové italského magazínu Chi

I když celá "akce" probíhala jenom přes plavky, tak je z Gigiho výrazu jasné, že si to pořádně užíval. Přivřel oči a užíval si relax Ilaria mezitím klečela mezi jeho nohama a rukama se mu opírala o kolena. Zkrátka sen každého muže.

Ilaria (43) a Gigi si s přáteli vyrazili na společnou dovolenou do Toskánska, ale když byl pár osamocen, došlo na intimnosti. Jsou spolu tři roky a italští novináři je neustále sledují. Brzy ale bude mít Gigi na svou krásnou přítelkyni i společného potomka více času. Potvrdil, že následující sezona bude jeho poslední.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy