Grungeová ikona Kurt Cobain se narodil 20. února 1967 v Aberdeenu kousek od Seattlu. V dubnu roku 1994 se ale rozhodl vzít si život. Nechal tu po sobě šílenou manželku Courtney, frontmanku kapely Hole, a dnes pětadvacetiletou dceru Frances.

Právě jim a svému imaginárnímu příteli Boddahovi, kterého si vytvořil už v dětství, věnoval dopis na rozloučenou. „Tenhle dopis píše tak trochu blázen. Už moc dlouho jsem nepocítil vzrušení z poslouchání nebo skládání muziky. Nejhorší zločin, jaký si dovedu přestavit, je, balamutit lidi tím, že předstírám, že mě to, co dělám, baví. Někdy se cítím, jako by mě před vstupem na pódium čekaly píchačky. Smutné, citlivé, nevděčné znamení Ryb, proboha…“ napsal v části věnované Boddahovi frontman legendární Nirvany.

„Frances a Courtney, budu na vašem oltáři. Courtney, prosím, jdi dál, kvůli Frances, kvůli jejímu životu, který bude beze mne o tolik šťastnější. Miluju vás. Miluju vás,“ vzkázal Kurt dceři a ženě. Dlouho se spekulovalo, jestli Cobain skutečně spáchal sebevraždu, nebo ho někdo zabil.